STRONY

O MNIE



Mam 24 lata, urodziłam się w Poznaniu. Jakiś czas mieszkałam w Berlinie, stolicy Niemiec. Córka, siostra, żona, fotografka-amatorka, książkoholiczka, kociara, blogerka, marzycielka, przyjaciółka, instagramerka. Moją największą pasją i zainteresowaniem jest fotografia. Pałam miłością do przyrody, uwielbiam fotografować piękne miejsca. Mój charakter jest trudny i bardzo zróżnicowany. Jednocześnie jestem wesoła, uczuciowa, rodzinna, towarzyska, wygadana, energiczna, a z drugiej strony outsiderka, domatorka, cicha, skryta, nerwowa i leniwa. Potrafię być bardzo uprzejma, grzeczna i spokojna, a w innej chwili złośliwa, wredna i wybuchowa. Oprócz fotografowania bardzo lubię też czytać książki i oglądać filmy. Bardzo polubiłam kolorowanki dla dorosłych i z zamiłowaniem oddaję się odprężającemu kolorowaniu. Lubię elementy dekoracyjne do mieszkania, moim ulubionym stylem jest prowansalski - vintage. Jestem uzależniona od zdjęć, czekolady, popcornu i internetu. Bardzo lubię gotowanie, kino, spacery, fast foody. W wakacje zawsze wybieram morze. Domowe zwierzątko - kot. Ulubiony kolor - fioletowy. Nie palę papierosów, nie piję alkoholu, nie imprezuję. Uwielbiam wiosnę i lato, zachody słońca, zapach wczesnego poranku, pola i szum morza. Nie lubię zimy, zimna, szarości i blokowisk.

_________________________________________________________________________________

O BLOGU:

Pomysł na nazwę bloga wziął się od przezwiska mojego Piotra - Bąbel. Nasze życie nazwałam Bąbelkowo, a samą siebie Bąbelkową ;) Tak więc, jak można się domyśleć, Bąbelkowo jest prywatną częścią mojego życia, którą tutaj trochę odkrywam.

Blog jest o moim całkiem zwyczajnym życiu, o osobach, rzeczach i miejscach dla mnie ważnych. Jest także miejscem na pokazanie tworów mojej największej pasji jaką jest fotografia. Publikuję Wam moje prace przedstawiające zarówno ludzi jak i cudowne miejsca, w których byłam oraz naturę piękną samą w sobie. Zobaczycie tutaj również mnie samą i moją rodzinę, przeczytacie moje przemyślenia na różne tematy oraz opisy ciekawych filmów i książek.

Na swoich zdjęciach staram się ukazać piękno odwiedzanych przeze mnie miejsc, a także codziennych widoków w niecodzienny sposób. Dostrzegam wiele wspaniałych szczegółów, na które większość ludzi nie zwraca uwagi, i zatrzymuję je na kolejnych kadrach. Uwielbiam to robić! :)

2 komentarze:

  1. Słodki blog. Na mój nie zagl. Nawet bo jest o grze:) Nie marnuj czasu :**

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)