STRONY

sobota, 13 lutego 2016

Zdjęciowe podsumowanie stycznia :)

Mamy już połowę lutego, więc czas najwyższy zabrać się za podsumowanie stycznia :) Pierwszy miesiąc nowego roku częściowo spędziliśmy w Poznaniu, a częściowo w Berlinie. Było kilka pięknych, zimowych dni. Na początku miesiąca spędziliśmy parę dni w mieszkaniu teściowej. Później 11 stycznia wróciliśmy do Berlina. Na początek jednak będzie małe wspomnienie Sylwestra.


Sylwester
1 stycznia - Noworoczny spacer. Nowy Rok przywitał nas śniegiem, chociaż nie za wiele go było to wybraliśmy się na spacer :) Rzucaliśmy się śnieżkami ze śniegu zebranego z zaparkowanych aut :)


4 stycznia - pierwszy dzień u mężulka :)5 stycznia - w drodze do lekarza6 stycznia - 9 urodziny mojej siostry. Niespodzianka z tortem u mężulka i zimowy spacer :)

7 stycznia - poranne selfie i śnieżny las na Cmentarzu Miłostowo
8 stycznia - wieczór  i nocka z Magdaleną ♥
9 stycznia - urodziny Wiki, tym razem dla reszty rodziny :)10 stycznia - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jak co roku wspieraliśmy serduszkową akcję :) Moja siostra wielokrotnie była badana lub leczona dzięki sprzętom sfinansowanym przez WOŚP, chociaż tyle możemy zrobić - wrzucić parę złotych do puszek :)
13 stycznia - już w Berlinie, selfie bez makijażu :D14 stycznia - poranek :)16 stycznia - imprezka urodzinowa Ani :D :)

17 stycznia - kolejny zimowy spacer :)
22 stycznia - najpiękniejszy dzień tego miesiąca :) piękna, prawdziwa zimowa zima, jak z obrazka ♥ Śnieg, mróz i słońce :)24 stycznia - wypad do dwóch salonów Audi w Berlinie ♥ Nigdy nie będę milionerką, więc mogłam sobie chociaż pomarzyć. Uwielbiam tę markę aut, a Audi TT i R8 to moje auta marzeń ♥


31 stycznia - wypad na miasto :)
Uważam, że styczeń był całkiem ciekawym miesiącem. Z pewnością ciekawszym od obecnego lutego ;)

Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)