STRONY

środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt! :) :)

Witajcie kochani. W tym roku nie będę oryginalna i wkleję Wam życzenia, które napisałam w zeszłym roku. Po prostu nie mam kiedy usiąść i pomyśleć nad nowym świątecznym tekstem. Praca nad świątecznymi potrawami wre. Działamy razem z moją mamunią od dwóch dni :D Ahh już nie mogę się doczekać wigilijnej kolacji ♥Przede wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych Wam osób, w cudownej rodzinnej atmosferze, wśród świątecznych potraw, przy pięknie ozdobionej choince. Upominków od serca, szczerej radości, spokoju ducha i zasłużonego odpoczynku.

A w Nowym 2015 Roku życzę Wam kochani spełnienia wszystkich marzeń i planów, ułożenia wszystkich spraw i sumiennego przestrzegania noworocznych postanowień. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, radości i spokoju. Życzę Wam wszystkiego czego w głębi duszy i serca sami pragniecie. Życzę żeby wszystko było dobrze i jeszcze lepiej niż w 2014 roku. Mniej zmartwień i trosk, a więcej spokoju ducha i uśmiechu.

Miłośnikom różnych pasji życzę udanych tworów, dobrych prac i sukcesów w swoich dziedzinach. Uczniom i studentom życzę pozytywnych wyników w nauce. Mamom życzę pociechy z dzieci. Nastolatkom, mniej problemów, a więcej beztroski. Mężczyznom więcej wiary w siebie. Dzieciom dużo radości  i spokoju. Kobietom chwili dla siebie. Samotnym życzę drugiej samotnej osoby. Ludziom z problemami, życzę jak najszybszego ich rozwiązania. Wszystkim innym wszystkiego innego ;)

życzą Bąbelki ♥

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)