STRONY

sobota, 29 listopada 2014

Jesienny poranek w Poznaniu - 13.10.2014

Zaprowadzając siostrę do szkoły zwróciłam uwagę na piękną aurę tego poranka. Postanowiłam odstawić Wiki do szkoły i pójść do domu po lustrzankę. Nie zrobiłam za wielu zdjęć, ale te co są zdecydowanie mnie zadowalają. Jesień jest taką piękną porą roku :) :) Ciężko nie chwycić choćby telefonu i nie robić zdjęć :)6 komentarzy:

 1. piękna jesień, szkoda że teraz tak zimno :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zimno i ponuro. Słońca prawie nie ma :(

   Usuń
 2. śliczne fotki no i jakie piękne kolory ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesień jest taka malownicza :) Nie rozumiem ludzi twierdzących, że chcieliby żyć w klimacie, gdzie panuje wieczne lato. O każdej z pór roku mogłabym napisać tysiące pozytywnych określeń, każdą potrafię się cieszyć i każda mnie zachwyca :)
  A Twoje zdjęcia - wywołały uśmiech na mojej twarzy, urocze - uwielbiam drzewa, w każdym miejscu, do którego wracam mam swoje ulubione drzewa, do których się przytulam, szepczę... Kiedy będę staruszką, dzieci pewnie będą śmiały się ze "starej wariatki mówiącej do drzew" :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, po namyśle, stwierdzam że ja też mogłabym powiedzieć o każdej z pór roku coś pozytywnego. Tak naprawdę każdą po trosze uwielbiam i każdej trochę nie lubię :) Ja też bardzo lubię drzewa, fotografować. Może nie przytulam ich, ale na pewno mam takie, które fotografuję za każdym razem jak jestem w danym miejscu. Tak więc każda z nas ma swój własny poziom wariactwa :D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)