STRONY

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt! :)

Witajcie moi kochani! :)

Wszyscy, którzy tu regularnie zaglądacie, a także przypadkowe osoby. Znajomi i nieznajomi, bliscy i dalecy dzisiejszym postem chciałabym przekazać Wam życzenia świąteczne na nadchodzące dni oraz na Nowy Rok.
Przede wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych Wam osób, w cudownej rodzinnej atmosferze, wśród świątecznych potraw, przy pięknie ozdobionej choince. Upominków od serca, szczerej radości, spokoju ducha i zasłużonego odpoczynku.

A w Nowym 2014 Roku życzę Wam kochani spełnienia wszystkich marzeń i planów, ułożenia wszystkich spraw i sumiennego przestrzegania noworocznych postanowień. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, radości i spokoju. Życzę Wam wszystkiego czego w głębi duszy i serca sami pragniecie. Życzę żeby wszystko było dobrze i jeszcze lepiej niż w 2013 roku. Mniej zmartwień i trosk, a więcej spokoju ducha i uśmiechu.

Miłośnikom różnych pasji życzę udanych tworów, dobrych prac i sukcesów w swoich dziedzinach. Uczniom i studentom życzę pozytywnych wyników w nauce. Mamom życzę pociechy z dzieci. Nastolatkom, mniej problemów, a więcej beztroski. Mężczyznom więcej wiary w siebie. Dzieciom dużo radości  i spokoju. Kobietom chwili dla siebie. Samotnym życzę drugiej samotnej osoby. Ludziom z problemami, życzę jak najszybszego ich rozwiązania. Wszystkim innym wszystkiego innego ;)

Pozdrowienia od mojego Bąbelka ;)

14 komentarzy:

 1. Tobie także życzę spokojnych i wesołych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż nie chce się wierzyć, że już dziś Wigilia - tyle się na nią czekało :)
  Wesołych, wesołych, spełnienia marzeń! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno uwierzyć, że już 2 tygodnie po Wigilii! Ten czas tak szybko ucieka.
   Dziękuję! :)

   Usuń
 3. wesołych świąt, spełniania marzeń i dużo uśmiechu każdego dnia w 2014 roku ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie i wzajemnie! :)

   Usuń
 4. Wesołych Świąt spędzonych w miłej, ciepłej, rodzinnej atmosferze ! : )
  Dużo zdrowia, szczęścia, miłości oraz spełnienia najskrytszych marzeń ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie, również Wesołych Świąt! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, w związku z tym magicznym świętem chciałabym życzyć Tobie wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji planów w roku 2014 ;)
  Mam świąteczną propozycję ;) Może obdarujemy się blogerskim prezentem i zaobserwujemy się wzajemnie ;)? - w końcu takie święta są tylko raz w roku ;) Daj znać, a ja na pewno się odwdzięczę ;) www.ilonastejbach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny post, czekam na następny
  powodzenia w dalszym blogowaniu =)
  http://tiffani426.blogspot.com/

  obejrzałabyś któryś z moich filmików (gram na keyboard'zie)
  https://www.youtube.com/channel/UCeFS5QPTy9Mchl32Z_bjjZg

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)