STRONY

poniedziałek, 21 października 2013

Wrześniowy Berlin

Hej ;)

Dzisiaj mam dla Was kilka wrześniowych ujęć, które zrobiłam przy okazji jakichś spacerów po Berlinie. Niestety tych spacerów nie było zbyt wiele, ponieważ pogoda na weekendy przeważnie była okropna. A w tygodniu mogę spacerować jedynie w samotności, a nie lubię tak. Zdjęcia wykonane kompaktem Olympus TG-620.


Mariannenplatz: Bethanien.
Mariannenplatz: St.-Thomas Kirche.
Wspaniałe graffiti, gdzieś w okolicy dzielnicy Kreuzberg-Friedrichshain.Uliczny zachód ♥Gendarmenmarkt: Französischer Dom (Katedra Francuska)Gendarmenmarkt: Deutscher Dom (Katedra Niemiecka)Gendarmenmarkt: Konzerthaus (Sala Koncertowa) i pomnik Friedricha Schillera.Brandenburger Tor - Brama Brandenburska.Siegessäule - Kolumna Zwycięstwa.
A wczoraj wybraliśmy się do Parku Sanssouci w Poczdamie. Niestety, jak to zwykle bywa w niedzielę, słońce skryło się za chmurami. Na złość nam, chyba. Spacer był bardzo przyjemny, jednak zdjęcia nie są za dobre ze względu na brak słońca. Są po prostu szare i nieciekawe. Nie żałuję jednak, ponieważ i tak pojechaliśmy tam za późno. Jeśli chciałam zrobić piękne, jesienne, kolorowe ujęcia, powinnam być tam co najmniej tydzień wcześniej. Większość liści spadła już z drzew, a brak słońca potęgował ponurość każdego zakątka. Mimo to coś tam na pewno Wam pokażę ;)


Pozdrawiam serdecznie! I dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem :)

12 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)