STRONY

niedziela, 15 września 2013

Międzyzdroje - 2 dzień (23.08.2013)

Pozostając w temacie morskim wstawiam post z dnia drugiego w Międzyzdrojach. Zauważyłam, że pierwszy post przypadł Wam do gustu :) Drugiego dnia pobytu najpierw podjęliśmy próbę plażowania. Jednak wiał bardzo silny, zimny wiatr i po 1,5h zrezygnowaliśmy. Udaliśmy się do domu, żeby się przebrać i wyruszyliśmy na spacer. Przeszliśmy całe Międzyzdroje, prawie do samego końca. Byliśmy także na pysznym obiadku i wypiliśmy urodzinowe piwko, bo 23 sierpnia były urodziny Bąbelka :) W ten dzień nie zrobiłam zbyt wiele zdjęć, tak więc zapewne te ujęcia będą się mniej Wam podobały. Mimo to zapraszam do oglądania ;)


Mimo zimnego wiatru sporo ludzi korzystało ze słońca i wylegiwało się na plaży. Podziwiałam ich bardzo ;) 
Z silnego wiatru korzystali miłośnicy sportów wodnych, bo dosyć duże fale pozwalały na wodne harce :P Lubię takie wzburzone morze. Bardziej niż spokojne. Niestety ratownicy wywieszali czerwoną flagę i obowiązywał zakaz kąpieli...Dzika plaża jest zdecydowanie piękniejsza do fotografowania od tej strzeżonej i zaludnionej ;)
Kutry rybackie przy samym końcu międzyzdrojskiej plaży.
Niesamowicie tutaj wiało ;)Uwielbiam fotografować mewy :)
Mała panorama, troszkę krzywa w jednym miejscu, ale ciężko było utrzymać prosto aparat na tym wietrze. Polecam kliknąć i zobaczyć ją w powiększeniu :)***

A na koniec taka mała refleksja:


No właśnie... Mam tak wielką potrzebę wygadania się komuś, a tak nikłą szansę na spełnienie tej potrzeby... Wiem, że nie ma sensu płakać z tych samych powodów, bo co się stało już się nie odstanie, ale... No właśnie ALE :/Pozdrawiam! :)

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny :)